MatLight.eu
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki
 • Masz pytanie? Zadzwoń

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

 • MatLight Agnieszka Majzel
  ul. Robotnicza 16/1
  59-330 Ścinawa
  Polska
  NIP: 692-238-51-64

 • E-mail:info@matlight.eu
 • Telefon731-768-713
  71/707-20-96

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towarów

Wszystkie przesyłki o wadze nieprzekraczającej 30 kg wysyłamy do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DPD lub DHL.

Przesyłki przekraczające 30 kg, które można podzielić na mniejsze wysyłamy do Państwa również za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DPD lub DHL. Stopień naliczania kosztów jest uwarunkowany wagą do 30 kg, przekraczając stopień naliczania 30 kg system generuje nowy koszt za każde 30 kg.

Koszt przesyłki kurierskiej o wadze do 30 kg na terenie Polski wynosi:

- 15.99 zł brutto przy przedpłacie na konto,
- 35.00 zł brutto przy przedpłacie na konto dla dłużycy do 2 m,
- 100.00 zł brutto przy przedpłacie na konto dla dłużycy do 3 m.
Dla zamówień powyżej 2000 zł brutto dostawa na terenie Wrocławia i okolic GRATIS!

 

 

Przesyłka kurierska

Przesyłki są wysyłane do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej wybranej przez MatLight Agnieszka Machowiak. Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 30 kg lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych. O wysłaniu towaru zostaniecie Państwo poinformowani mailem. Po wysłaniu przesyłki otrzymają Państwo maila z numerem listu przewozowego. Dzięki niemu po wejściu na stronę internetową firmy kurierskiej będziecie mogli zlokalizować swoją paczkę, wpisując otrzymany numer oraz skontaktować się z firmą kurierską w celu uzgodnienia dogodnego terminu doręczenia przesyłki.

 

Zastrzeżenie godziny

Zastrzeżenie godziny wiąże się z dodatkową opłatą w firmie kurierskiej. Ze względu na to, że w większości firm przewozowych oferujących usługę doręczenia na godzinę sprawdzalność tej usługi jest niższa niż 20% zlecanych przesyłek, nie oferujemy naszym Klientom takiej formy doręczenia.

 

Zmiana adresu dostawy

Towar zostanie wysłany do Państwa na adres podany w formularzu zamówienia. Adres, na który dostarczona zostanie przesyłka, podany będzie w przesłanym do Państwa w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Jeżeli nastąpi konieczność zmiany adresu dostawy już po złożeniu zamówienia, należy niezwłocznie skontaktować się z naszym sklepem telefonicznie lub e-mailem (zawsze pamiętając o podaniu numeru zamówienia).

 

Postępowanie w przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki

W przypadku przesyłek wysyłanych za pośrednictwem kurierów UPS oraz DPD kurier podejmie trzy próby doręczenia. W przypadku firmy UPS istnieje możliwość odbioru osobistego przesyłki do 5 dni po trzeciej próbie doręczenia w najbliższym oddziale UPS. Zwrot przesyłki do nadawcy nastąpi po 5 dniach od trzeciej próby doręczenia. W przypadku firmy DPD nie ma możliwości odbioru osobistego – przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy po trzeciej próbie doręczenia. W przypadku przesyłek wysyłanych za pośrednictwem kuriera DHL podczas nieobecności odbiorcy kurier pozostawi awizo z zaznaczonym terminem ponownej próby doręczenia. Po nieudanej drugiej próbie doręczenia istnieje możliwość odbioru osobistego przesyłki w ciągu 7 dni w najbliższym oddziale DHL - po upływie tego okresu przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.